Zobrazit hlavní stranu salve.cz

Salve Tour - Roatan - NABÍDKA REKREAČNÍ BUDOVY K PRONÁJMU

Kontakt

Balbínova 30,12000 Praha 2 - CZ
Tel: +420 2 22 25 41 76
Fax: +420 2 22 25 07 10
E-mail: salve@salve.cz

Roatan - NABÍDKA REKREAČNÍ BUDOVY K PRONÁJMU

Nabízíme k pronájmu budovu situovanou na ostrově Roatán (stát Honduras), nacházejícím se v jihozápadním cípu Karibského moře v blízkosti pevninské části Hondurasu. Ostrov se nachází asi 100 km severně od pevniny Hondurasu a cca 200 km východně od pevniny státu Belize. Budova se nachází v resortu situovaném v méně osídlené klidné panenské východní části ostrova vybudovaném v džungli.

Mapa oblasti s vyznačením umístění ostrova

Bližší informace k ostrovu i k resortu získáte mj. na stránkách www.roatanresort.cz. Na této internetové adrese získáte případně také informace o možnosti koupě nemovitostí v resortu, v němž je nabízena tato nemovitost k pronájmu. Novostavba zděné budovy (postavena v r. 2018) se nachází ve výše položené části resortu pod nejvyšší horou ostrova (výška hory 215 nad mořem) s krásným výhledem z terasy budovy na moře. Budova je situována v málo zastavěné části resortu a nemá tak žádné přímé sousedy. Nejbližší pláž se nachází 15 minut klidnou chůzí od domu či 3 minuty jízdy autem. Pláž je vybavena lehátky k bezplatnému použití pro uživatele resortu a pobřeží až k pláži je osázeno množstvím stromů vytvářejících příjemný stín.

Nejbližší pláže

Pláž vzdálená asi 7 minut jízdy autem

Dispoziční řešení budovy:

  • 2 pokoje (ložnice), přičemž ke každému tomuto pokoji náleží koupelna s WC a se sprchovým koutem
  • obývací pokoj s kuchyní
  • velká kamenná terasa s výhledem na moře
  • technický prostor (ve kterém je situován bojler na ohřev teplé vody, pračka a další vybavení a zařízení budovy)
  • šatna přístupná z jedné z ložnic a z technické místnosti.

Budova je vybavena klimatizačními jednotkami se samostatným ovládáním teploty v každém ze 3 pokojů a rovněž stropními ventilátory v pokojích s regulovatelným režimem otáčení. V oknech jsou sítě proti hmyzu.

Každá ložnice je vybavena 2 postelemi, komodou, TV, nočními stolky s lampičkami a dalším vybavením. Objekt je tak prioritně určen celkem pro 4 dospělé osoby.

Koupelny jsou vybaveny komodou, zrcadlem, ručníky a dalším vybavením.

Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou vč. spotřebičů – velká lednice s mrazicím boxem avýrobníkem ledu, myčka, elektrická varná deska, elektrická trouba, toustovač, varná konvice, nádobí a veškeré potřebné kuchyňské náčiní. V místnosti je dále kuchyňský stůl se 4 židlemi, komoda a pohovka. Z tohoto pokoje je přímý vstup na terasu domu.

Terasa je vybavena venkovním stolem s 6 pohodlnými židlemi, venkovním plynovým grilem a rovněž stropním regulovatelným ventilátorem.

Zásuvky elektro ve všech místnostech jsou přímo nainstalovány pro připojení přístrojů pracujících s napětím 220 V i 110 V.

Fotografie jednotlivých místností budovy

Ložnice 1 (s přístupem do šatny)

Ložnice 2

Obývací pokoj s kuchyní

Šatna

Terasa

Koupelny

Venkovní pohledy na dům

Výhled z terasy

Celkový pohled na situování domu v resortu

Vzhledem ke stabilnímu teplému počasí (průměrná teplota v jednotlivých měsících je od 24 °C do 28 °C) je dům využitelný prakticky celoročně.

Statistiku počasí naleznete mj. na https://www.kurzy.cz/pocasi-v-hondurasu/roatan/statistiky/.

Ostrov se nachází v blízkosti pevniny a touto je dostatečně chráněn před nepříznivými povětrnostními vlivy, na rozdíl od mnoha jiných ostrovů, které se v karibské oblasti rovněž nachází.

Vzhledem k situování nemovitosti v rekreační oblasti na ostrově je předpokládána minimální doba ubytování 1 týden, předpoklad spíše 2 až 3 týdny příp. i déle. Vzhledem k tomu, že přílety a odlety letadel jsou zejména v sobotu, jsou předpokládány nástupy a ukončení pobytů zejména v sobotu. Zpáteční letenku z České republiky zajišťovanou v dostatečném předstihu lze pořídit již cca od 12.000 CZK.

V resortu bude k dispozici po celou dobu pobytu osoba mluvící česky, anglicky či španělsky, na kterou bude možno se v případě potřeby obrátit, ať již při řešení případného vzniklého problému či s pomocí při tipech na výlety, zajišťování výletů apod.

V 09/2018 je předpoklad dokončení vybudování a zprovoznění bazénu v resortu s výhledem na moře, přičemž přístup do bazénu bude výlučně pro uživatele resortu.

V resortu byla rovněž otevřena nová restaurace s celodenním provozem s možností objednávky polopenze po dobu pobytu.

Ceník ubytování:

Leden do 5.1. 140 USD/den
Leden od 6.1. 110 USD/den
Únor 140 USD/den
Březen 140 USD/den
Duben 140 USD/den
Květen 140 USD/den
Červen 140 USD/den
Červenec 140 USD/den
Srpen 140 USD/den
Září 140 USD/den
Říjen 110 USD/den
Listopad 110 USD/den
Prosinec – do 20.12. 110 USD/den
Prosinec – do 20.12. 140 USD/den

Při délce ubytování pouze jeden týden bude připočítáván příplatek ve výši 20% k výše uvedené ceně. Při délce ubytování delší než 3 týdny bude poskytnuta sleva ve výši 20% z ceny ubytování za období přesahující délku ubytování 3 týdny.

V ceně je zahrnut pronájem nemovitosti, místní poplatky, náklady s provozem nemovitosti po celou dobu pobytu, praní ložního prádla po ukončení pobytu (v případě delšího pobytu možnost praní i vprůběhu pobytu či možnost použití automatické pračky vtechnické místnosti budovy), závěrečný úklid, kontakt s delegátem.

Standardní platební podmínky pronájmu:

záloha ve výši 50% ceny pobytu při závazné rezervaci na základě vystavené faktury

doplatek ve výši 50% ceny - 30 dní před odjezdem na základě vystavené faktury.

Stornovací podmínky:

  • Do 61 dnů před odjezdem: 20% fakturované částky
  • 60 - 31 dnů před odjezdem: 30% fakturované částky
  • 30 - 16 dnů před odjezdem: 60% fakturované částky
  • 15 - 0 dnů před odjezdem: 100% fakturované částky

V případě jakýchkoliv dalších dotazů či v případě objednávky termínu nás prosím kontaktujte